GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

Garance bezpečného nákupu

Náš internetový obchod ve spojení s referencemi našich zákazníků a pravidelných odběratelů je garantem bezpečného nákupu.

Bezpečný nákup

Ověřeno zákazníky je služba Heureka.sk, případně Zboží.cz, která zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu.

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní po provedení nákupu. Cílem je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.

Recenzi na obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu v obchodě.

Prodeji olejů, maziv, náhradních dílů a příslušenství se věnujeme již více než 10 let, provozujeme kamennou prodejnu v Bratislavě a několik internetových obchodů pod značkou "123". Jsme zakladatelem skupiny obchodů "123CREW", které zaručují a garantují, již od roku 2009 tradici, záruku kvality, bezpečný nákup a 100% zákaznický servis, proto se na nás můžete s důvěrou obrátit.


Kontakt a info linka: 773 638 830, po-pá 8:oo-22:oo


Doprava zboží a dodací podmínky Kamkoliv v česku objednávky do hodnoty 1500 Kč doručí kurýr Geis za cenu 99 Kč - Bližší info o dopravě zdarma při objednávce nad 1500 Kč.
Osobní vyznednutí objednávek Preferujete osobní odběr zboží, potřebujete zboží co nejdříve a máme ho skladem - Info kde najdete výdejní místo ze všech výdejních míst v ČR.


123-olej na facebookuAktuální nabídky, nové produkty a služby - dozvíte se to vždy mezi prvními.
123-olej na google plusPřidejte se k nám na Google+ - podpořte nás a naše produkty a služby.
123-olej na you tubuSledujte náš video kanál - informace o nových baleních, produktech a službách.
123-olej na SlovenskuProdej na Slovensku - motorové oleje a filtry, auto moto příslušenství.

V této kategorii nejsou žádné produkty
Motorové oleje a filtry - 123-olej, © 2019